כורסת קימה חשמלית

מחפשים כורסת טלוויזיה חשמלית או כורסת טלוויזיה סיעודית? אצלנו בטיויפוינט יש בדיוק את מה שאתם צריכים!

כורסאות טלויזיה סיעודיות מסוג זה הנן כורסאות הרמה חשמליות או פשוט כורסת טלוויזיה חשמלית, כלומר כאלה שהמשענות שלהן יכולות לעלות למעלה או להיות מוטות קדימה ואחורה. הכורסאות הללו נועדו לדיירים סיעודיים, ולכן הו מופעלות כשהשלט שלהן מחובר לבסיס הישיבה, והכבילה החשמלית מוטמעת בתוך הרהיט. ניתן לחבר את הרהיט פיזית לחשמל או להשתמש במנוע נטען.

מידע נוסף

2 מנועים נפרדים של שכיבה וקימה

כורסאות סיעודיות מספקות לדייר 2 מנועים נפרדים המאפשרים שליטה על משענת הגב, על ידי העברתה למצבי שכיבה וקימה. כורסת טלויזיה חשמלית מאפשרת לדייר ליהנות ממנגנון מתכוונן קל לשימוש, אטי ונוח מאד. עם כורסא מתכווננת, הוא מעביר בקלות את השהייה בביתו, ומאפשר לעצמו איכות חיים בלתי מתפשרת על אף מצבו הסיעודי – כורסת טלויזיה סיעודית הכרחית ביותר!

עיצובים מגוונים לכל כורסא בנפרד

ללא קשר לדגם הכורסא, ניתן לעצב בקלות את רכיביה השונים, מהעורות והבדים ועד רכיבי הפרזול. ניתן לבוא עם תכנית עיצוב מוכנה מראש ולבחור בכורסא הרצויה, או להיעזר ביועץ עיצוב שיסייע לכם לבחור כורסא סיעודית חשמלית מעוצבת. במידה והבית שלכם כבר מאובזר ברהיטים, מומלץ לשאול בעצתו, משום ששילוב רהיט חדש באסופה של רהיטים קיימים אינה מלאכה קלה, ולרוב נתפסת כמורכבת בקרב דיירים.

התנהלות קלה מאד עם הכורסה

לא בכדי נקראות כורסאות אלה כורסאות סיעודיות. מדובר על כורסת הרמה חשמלית אשר מספקת התנהלות מאד קלה גם לדיירים המתקשים להפעיל את ידיהם ורגליהם. העברה למצב שכיבה או קימה של כורסא מתכווננת נעשה בצורה אטית, חלקה ונקייה, ללא התנגדות, ותוך אפשרות לעצור את המעברים בכל פאזה בה נמצאת המשענת על ידי לחיצה על הכפתור המתאים בשלט.

למה כדאי לרכוש כורסאות טלויזיה סיעודיות בחנות בוטיק ליבוא רהיטים חדשים?

1.שירות מלא בבחירת העיצוב ובהתאמתה של כל כורסא סיעודית חשמלית / כורסת טלוויזיה חשמלית לצרכן.

2. הובלה עד הבית, כולל הסבר לדייר על תפעול הכורסא.

3. מחירי מבצע בחגים ומועדים, או לרגל קידום כורסאות סיעודיות מדגם מסוים.

4. רהיט עמיד לטווח הארוך, ללא צורך להעלות את אפשרות החלפתו בשל כך.

5. בחירה יסודית ואחראית באדיבותו של צוות מנוסה ומסור עד למציאת הרהיט המושלם לבית.

על כן, כשאתם מחפשים כורסא סיעודית חשמלית / כורסת הרמה חשמלית, מוטב לבחור בחנות שתחום התמחותה הבלעדי הוא כורסאות, ולא לנסות לחפש אותה בחנות רהיטים כללית. רק בחנות כורסאות מיובאות תוכלו לקבל תמיכה מלאה לכורסא מתכווננת, ולהבטיח שהיא תשתלב בבית שלכם באופן אופטימאלי עבורכם.

אם התעניינתם בכורסאות טלויזיה סיעודיות, ראו גם: כורסאות טלוויזיה | כורסאות טלויזיה במבצע | כורסאות מעוצבות

דילוג לתוכן