להגיע אלינו מרחוק

כורסת טלויזיה חשמלית

כורסאות טלויזיה מעוצבות

אם אתם מחפשים אחר כורסאות מעוצבות בסגנון חדיש ובעלות פונקציות ייחודיות, מומלץ לאתר אותן בחנות יבוא של ריהוט חדש מאירופה. רק בפירמה זו תוכלו למצוא כורסה מעוצבת בהתאמה אישית לכל חדר בבית. כורסאות מעוצבות חדשות אלה מספקות ללקוח מגוון רחב של יתרונות ומעלות. כורסאות מעוצבות קונים ב-TVpoint.

כאן תמצאו כורסאות טלוויזיה מבית עידן כורסאות מעוצבות – יצרן מוביל לכורסאות טלויזיה.

מידע נוסף -

מנגנון הפעלה חשמלי

מנגנון ההפעלה החשמלי מכניס רוח אחרת הן בתפעול והן בשימוש היומיומי בכורסא מעוצבת. כשהמנגנון הוא חשמלי, לא נדרשת הפעלת התנגדות של הגב והרגליים. הכורסא משייטת על אוטומט, בהתאם להפעלת השלט המסופק. לא מעוניינים להסתובב בחדר כשכבלים של חשמל פזורים בכל עבריו? ניתן לנתק ולהתנהל עם מנוע נטען, אותו יש להטעין מעת לעת.

עיצוב מגוון לכל דגם של כורסה

כל כורסה מעוצבת ניתנת לבחירת עיצוב, ואפילו לבחירת הפרזול: רגלי הכורסה, או הגוף המסתובב. המגוון הרחב של עיצובי הכורסאות מאפשר לכם להתאים את הרהיט לחדר עם לא מעט אפשרויות, אך גם דורש מכם לנקוט משנה זהירות בעשותכם כן. בית מעוצב הוא חלל שמאד מורכב לעצב אותו, ודאי כאשר בוחרים כורסאות מעוצבות בעצמן. לכן, במקרים בהם הבית כבר גיבש את זהותו הדקורטיבית, היות ויש בו כבר רהיטים קיימים, מוטב להתייעץ עם מעצב פנים מטעם חנות יבוא רהיטי בוטיק.

עמידות חסרת פשרות לכל רכיב ישיבה

כורסאות מעוצבות אינן רק דקורטיביות ותורמות לחידוד מראה הבית, אלא גם לשמירה על הסדר הקיים בו במובן זה שלא תצטרכו להחליף רהיט למשל הרבה מאד זמן. כל דגם של כורסה מעוצבת בנוי מחומרים עמידים: אם מדובר על כורסאות עור – רק עורות שעובדו היטב והותאמו לשרת צרכנים ביתיים. אם מדובר על כורסאות בד – רק בדים חסיני כתמים. אם הפרזול של כורסא מעוצבת הוא מתכתי – רק מתכת אלחלד עמידה, ואם זה פרזול עץ – רק עצים שיובאו ממחסני עצים שנבחרו היטב.

עידן כורסאות מעוצבות במבצע

בעת בחירת כורסאות, תמיד כדאי לחפש את המבצע. עידן כורסאות מעוצבות במבצע – לא חוסכים לכם מעט, אלא בשיעור ניכר ביחס למחיר המקור. מדוע? משום שזהו מוצר שנסחר בעלויות של אלפי ולעתים עשרות אלפי שקלים, ולכן די בהנחה קצובה כדי לשנות את המחיר במאות שקלים פחות. מבצעים כאלו ניתן למצוא בחגים, בימי שבתון או על מוצרים שהחברה החליטה לקדם על ידי הוזלת המחיר.

אם התעניינתם בעידן כורסאות טלויזיה מעוצבות, אולי יעניין אתכם גם מוצרים נוספים: כורסאות טלויזיה מתקדמות | כורסאות טלוויזיה במבצע | מערכות ישיבה

דילוג לתוכן