להגיע אלינו מרחוק

כורסת טלויזיה חשמלית

כורסת טלויזיה חשמלית

חשמליות ושמם נוחות !

החיים הופכים קלים יותר עם כורסאות הטלויזיה החשמליות שלנו,
מגוון גדול של כורסאות חשמליות לאיכות חיים בלתי מתפשרת.

אצלנו במרכז לכורסאות תמצאו מבחר מרשים של כורסאות חשמליות מתקדמות  מסוגים שונים, כמו כורסאות אמריקאיות חשמליות,  כורסאות סקנדינביות מעוצבות המשלבות 2 מנועים לפתיחה וסגירה של הדום הרגליים ושל גב הכורסא. לכורסאות אלו יש גם אופציה למערכת וויר-לס המאפשרת הטענה חשמלית של הכורסא לשימוש ללא חוטי חשמל. כמו כן יש לנו כורסאות חשמליות איכותיות בעלות מנוע אחד ובמחירים אטרקטיביים מאוד. כל שנותר הוא להגיע אלינו ולהתרשם – זה פשוט מחשמל.

ציר סיבוב מלא

כורסאות טלוויזיה מדנמרק בעלות ציר סיבוב 360 מעלות של גוף הכורסא. לכן, הן לא מבוססות על 4 רגליים, אלא על רגל ובסיס עגול על הרצפה. ניתן לבחור את העיצוב של מנגנון זה, בנוסף לצבע העור עצמו. ציר הסיבוב מאפשר לכם לשייט על הכורסא בחדווה רבה, וליהנות מנוחות חסרת פשרות שנדיר למצוא כיום בשוק הכורסאות הביתי.

הפעלה חשמלית

הכורסא עולה ויורדת, נוטה או ישרה, והכל על פי הפעלה חשמלית שלכם. ניתן לחבר את הכורסא לחשמל, או להשתמש במנוע הנטען שלה ולחבר רק כשממלאים אותו שוב באנרגיה. ההפעלה החשמלית גורמת לכורסא שלכם לספק לכם את כל הנוחות והאיכות שלא היו לכם בכורסאות המכניות בהן נדרשתם להפעיל התנגדות בשביל שהמשענת תיטה או שהדום הרגליים יישלף.

שילוב קל בכל תבניות העיצוב בבית

כורסאות טלוויזיה דניות ניתן לשלב בקלות בכל סגנון עיצוב ביתי. אם הן לבנות לגמרי, הן ישתלבו נהדר בעיצובים מודרניים בסגנון הייטק, ואם הן מעט נוטות לכיוון של גוון הבז' הן יכולות להיות משולבות הן בבתים בסגנון עץ והן בבתים מודרניים. כורסאות דניות מעוצבות ניתנות להתאמה בקלות רבה בכל בית ובית בשל הגמישות הרבה של הצבעים, ושילוב הצורות הייחודי רק לפס הייצור הדני. חלק מידיות הכורסא עבות וחלקן דקות, חלקן עגולות וחלקן מלבניות. זה מאפשר להן השתלבות קלה בכל חדר בבית, בכל גודל ובכל תבנית עיצוב באשר היא.

כורסאות עמידות לטווח הארוך

סגנונות העור של כורסאות טלוויזיה מדנמרק הנם כאלו שעובדו באופן ייחודי והותאמו לשימוש ארוך טווח. בדרך כלל, כורסאות עור נחשבות עמידות וחסינות ללא מעוט שנים, אבל בפס ייצור של כורסאות דניות מעוצבות מעור ההגדרה הזו הומצאה מחדש. הן צפויות להחזיק המון שנים כחדשות, ובכך לספק לכם רהיט מרכזי שלא תצטרכו לחשוב להחליף למשך הרבה מאד זמן. מי שמחפש עמידוּת ויציבוּת, כורסאות טלוויזיה דניות מעוצבות הן בדיוק בשבילו ובשביל בני ביתו.

עשוי לעניין אותך גם: כורסאות טלוויזיה מעוצבות | כורסאות בד מכל הסוגים | מערכות ישיבה